دانلود فول آلبوم سیاوش قمیشی با کیفیت بالا

 

:بیوگرافی سیاوش قمیشی 

سیاوش قمیشی کوچکترین فرزند خانوادهٔ خویش است. سیاوش در سن ۹ ماهگی به همراه خانواده از دزفول به تهران مهاجرت کرد. در کودکی به موسیقی علاقه داشت و نواختن را آموخت. در ۱۳ سالگی اوّلین آهنگ خود را با نام «ای قایقران» را برای ضیاء خوانندهٔ معروف آن سال‌ها ساخت. او دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی از دانشگاه رویال سوسایتی آو آرتز لندن است.سیاوش قمیشی در گروهی به نام The Rables به همراه شهرام شب‌پره و همایون و دیگر خواننده‌ها به عنوان کیبوردیست و خواننده همکاری کرد. در همان سال به لندن نزد خواهر و برادرهایش مهاجرت کرد. در سال‌های بعد در چند گروه موسیقی شروع به فعالیت کرد.

در سال ۱۳۵۷ و پس از انقلاب به همراه تعداد زیادی از هنرمندان مختلف از ایران به لس‌آنجلس مهاجرت کرد. او تا مدت‌ها به کار آهنگسازی روی آورد و در سال ۱۳۷۱ با همکاری مسعود فردمنش آلبوم حکایت را منتشر کرد. او پس از آن تاکنون ۱۶ آلبوم دیگر منتشر کرد.

در بسیاری گزارش‌ها آمده که علیرضا قمیشی تنها فرزند سیاوش قمیشی و لیلا وصال است و خود او هم با تاکید بر این امر در آلبوم اسیر دو قطعه از سیاوش را بازخوانی کرده و یکی از قطعات را به پدر تقدیم کرده است. 


    (دانلود تمامی آلبوم های منتشر شده سیاوش قمیشی با کیفیت بالا)  

Shokoofeh Haye Kavir 

Yadegari 

Bi Sarzamin Tar Az Bad 

Ragbar 

RoozayeBi Khatereh 

Shahr E Aftab 

Taak 

 Khab E Baroon 

 Neghab 

Hadaseh 

Havaye Khone 

Hekayat 

Gheseye Amir 

Farangis 

 Ghorob Ta Tolo  

Ghab E Shisheii 

Gheseh Gol O Tagarg

 


(دانلود تک آهنگهای سیاوش قمیشی با کیفیت بالا) 

(Siavash Ghomayshi - Jazire (Sasver Remix Siavash Ghomayshi -Mohabat Siavash Ghomayshi -Rafigh
Siavash Ghomayshi -Tehran (Siavash Ghomayshi - Alaki (DJ Mamsi Remix Siavash Ghomayshi - Alaki 

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم سیاوش قمیشی با کیفیت بالا, دانلود آلبوم یادگاری سیاوش قمیشی, دانلود آلبوم بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیش, دانلود آلبوم فرنگیس سیاوش قمیشی با کیفیت عالی, دانلود آلبوم روزهای بی خاطره سیاوش قمیشی با کیفیت عالی, دانلود آلبوم حکایت سیاوش قمیشی با کیفیت عالی, دانلود آلبوم نقاب سیاوش قمیشی با کیفیت بالا, ,