دانلود فول آلبوم فرامرز اصلانی با کیفیت بالا

 

 

  :بیوگرافی فرامرز اصلانی

اصلانی فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه لندن است. او ترانه‌ها و موسیقی‌اش را عمدتآ خود می نویسد. و آن را به همراه سبک مخصوص گیتار و آوازش اجرا می‌کند.

وی پس از پایان تحصیلات به روزنامه‌نگاری پرداخت و مقالات بسیاری را به زبان‌های انگلیسی و فارسی منتشر کرد. سپس به ایران بازگشت و فعالیت خود را یکی از دو روزنامه معتبر انگلیسی آن سال‌ها در ایران به نام Tehran Journal آغاز کرد. در سال ۱۹۷۷ او مورد توجه رئیس کمپانی CBS در تهران قرار گرفت و نخستین مجموعه از آثار موسیقی خود را تحت عنوان دلمشغولی‌ها به همراه کمپانی CBS منتشر کرد که به سرعت توانست جزو پرفروش‌ترین آثار موسیقی در آن سال قرار گیرد.

پس از انقلاب سال ۱۹۷۹ او به همراه خانواده‌اش ایران را ترک کرد و در انگلستان سکنی گزید. در آنجا به طور هم‌زمان فعالیت‌های مطبوعاتی و موسیقایی‌اش را پی گرفت. هر دو فرزند او به نام‌های فدرا و رکسانا نیز مثل پدر در حوزه موسیقی فعالیت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین آثار اصلانی که در ایران هم به شهرت فراوانی رسید آلبومروزهای ترانه و اندوه بود.

صدا و تکنیک خوانندگی او از دیگر خواننده‌های هم‌نسل خود متفاوت است و صدایش از بخش درونی حنجره به نرمی ادا می‌شود که در آخر ممتد و لرزان می‌شود.همچنین گاهی فراز وفرودهایی به صدای خود می‌دهد.اصلانی این کار را به بهترین شکل انجام می‌دهد.


 

آلبوم‌های فرامرز اصلانی در داخل ایران اجازه پخش ندارند، اما برخی آهنگ‌های او از جمله الا ای آهوی وحشی کجایی با شعری از حافظ بارها از رادیوی جمهوری اسلامی ایران پخش شده‌است.  


 

(آلبوم های منتشر شده توسط فرامرز اصلانی) 

Age Ye Rooz   

Be Yade Hafez  

 Khatte Sevvom 

 Roozhaye Taraneh o Andooh    

 Yaram Ko  


(دانلود تمامی تک آهنگ ها با کیفیت عالی)   

  Age Ye Roozi  Ay Eshgh    Divar 
    Sedayam Kon    To    (To(New Version  
 Divar     Maa    In Khanoome 
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم ایرانی, دانلود کاملترین فول آلبوم فرامرز اصلانی با کیفیت بالا, دانلود فول آلبوم فرامرز اصلانی, دانلود آلبوم اگه یه روز فرامرز اصلانی با کیفیت بالا, دانلود آلبوم به یاد حافظ فرامرز اصلانی, دانلود آلبوم یارم کو فرامرز اصلانی با کیفیت بالا, دانلود آهنگ تو فرامرز اصلانی با کیفیت بالا, بیوگرافی فرامرز اصلانی, ,