دانلود آهنگ امیر حسین مقصودلو به نام این نیز بگذرد

دانلود فول آلبوم امیر تتلو (تتل بی مغز)با کیفیت بالا

 

 

 :بیوگرافی امیر تتلو 

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو (و همچنین تتل بی مغز)(۳۰ شهریور ۱۳۶۲ - زادهٔ تهران- از خانواده‌ای آذری و اصالتاً اهل روستای مقصودلو از توابعشهرستان هریس آذربایجان شرقی) از خوانندگان رپ فارسی است که در سبک ریتم و بلوز هم شناخته شده است. وی در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که دوست نزدیک او (امین دانکر) ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیداکرد. در سال ۲۰۱۲ تتلو آلبوم نخست خود را با نام «زیر همکف» منتشر کرد. او همچنین البوم تتلیتی را در سال ۲۰۱۳ ارائه کرد که حاوی ۱۵ ترانه بود. همچنین او پس از خدا حافظی جنجالی خودش دوباره به دنیای موسقی باز گشت. وی در تاریخ ۱۲ آذر ماه سال ۹۲ توسط پلیس امنیت اخلاقی ایران بازداشت شد. و بعد ازمدتی درتاریخ ۱۴ آذر ماه آزادشد. ولی متأسفانه دوباره بازداشت شد.

تتلو پس از دستگیری و آزاد شدن در صفحه رسمی خود در فیسبوک چندین بار نسبت به اشتباهاتش اقرار کرد و در یک فایل صوتی خبر از پشیمان شدنش داد ! چندی بعد اخبار مبنی بر انتشار ندامتنامه ای از وی و تلاش برای کسب مجوز در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.


 

(دانلود تمامی آلبوم های منتشر شده امیر تتلو)

 Tatality 

Download 

 Zire Hamkaf 

Download 


 

 

تک آهنگ ها: 

Amir Tataloo - Energy Hasteei

(دانلود تک آهنگ های امیر تتلو به صورت یکجا) 

 

Amir Tataloo Single Tracks Part 1  

Amir Tataloo Single Tracks Part 2 

 

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم, فول آلبوم امیر تتلو با کیفیت بالا, دانلود تمامی تک آهنگ های امیر تتلو به صورت یکجا وجداگانه, ,