دانلود فول آلبوم آرمین 2afm با کیفیت بالا

  

 

بیوگرافی آرمین 2afm: 
او ابتدا در گروهی با اعضایی به نامهای علی، فرهاد و مهرداد عضو شد و لقبش رو هم از روی همین انتخاب کرده است یعنی آرمین(a)، علی(a)، فرهاد(f) و مهرداد(m) که ابتدای نام هریک واژه 2afm را تشکیل می دهند.  آرمین زارعی با نام هنری آرمین توای‌اف‌ام متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران خواننده رپ فارسی است. آرمین بعد از پایان تحصیلات متوسطه در دبیرستان شهید باهنر تهران ترک تحصیل کرده و به خوانندگی رپ روی آورد. شهرت او به خاطر ۴گانه‌ای است که او اولین ترکش را در اردیبهشت ۸۹ به نام "مبارک باشه" در فضای مجازی پخش کرد. بعد از مدتی آهنگی به نام "چیزی شده" را در فضای مجازی پخش کرد که از لحاظ آهنگسازی و شعر کاملاً شبیه به آهنگ اول بود. سپس آهنگهای "قلبم" و "خوش به حالت" نیز روانه بازار زیر زمینی رپ در ایران شدند. 

بر اساس گفته های خود او، اولین کار جدی او "رقص جامائیکایی" بوده که پس از پخش در فضای مجازی بازتابهای مختلفی پیدا کرده است. وی فعالیت جدی خود را با همکاری رضایا شروع کرد. این دو ترانه "نازی، ناز گل من" را با همکاری شاهین فلاکت اجرا کردند. اما پس از مدتی رضایا تصمیم گرفت که دیگر با خوانندگان رپ همکاری نداشته باشد و این دو نفر از هم جدا شدند.  وی با دیگر خوانندگان زیرزمینی ایران مانند امیر تتلو نیز همکاری داشته‌است.


 

آلبوم ها: 

آرمین2afm در حال حاضر آلبومی منتشر نکرده است ولی تمامی تک آهنگ های او را میتوانید از پرشین موزیک2ویدیو به صورت یکجا دانلود کنید. 

Armin Single Tracks 

(دانلود تمامی آهنگ ها در یک فایل زیپ){به غیر از صدامو داری} 

Download


دانلود آهنگ جدید وبسیار زیبای آرمین 2afmبه نام صدامو داری

(دانلود آهنگ با کیفیت 320) 

Download 

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم, دانلود فول آلبوم آرمین 2afm, دانلود تمامی آهنگ های اجرا شده توسط آرمین 2afm, دانلود تمامی تک آهنگ های آرمین 2afm به صورت یکجا وبا کیفیت بالا, بیوگرافی کامل آرمین 2afm,