دانلود فول آلبوم بنیامین با کیفیت بالا

 

   :بیوگرافی بنیامین

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ درخانواده‌ای مذهبی در تهران متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد در سن ۱۹ سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به مداحی می‌پرداخت و سپس به صورت حرفه‌ای آهنگ سازی را شروع کرد در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام گلهای رنگین کمان برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را بصورت حرفه‌ای آغاز کرد.

تدریس بنیامین همچنین در کسوت معلمی در موسسه کارنامه در یک دوره کلاس به نام "و اما بیان من" به تدریس ادبیات و جهان بینی و هنر و نگرش خاص خودبه دنیا پرداخت.

در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری در حال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحه تصادفی شد. در این سانحه رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۲ ساله اش باران وارد نشد اما نسیم حشمتی همسر وی که پشت فرمان ماشین بود جان خود را از دست داد. 


  

(دانلود آلبوم 94 بنیامین با کیفیت 320) 

1394


 

 1393  

 1388 

1385  

(To Mitoni(Boye Moharram  

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم بنیامین, دانلود آلبوم 88 بنیامین با کیفیت بالا, دانلود آلبوم 85 بنیامین با کیفیت بالا, دانلود آلبوم تو میتونی (بوی محرم بنیامین) با کیفیت بالا, آلبوم 94 بنیامین با کیفیت 320, ,