دانلود فول آلبوم افشین با کیفیت بالا

 

 :بیوگرافی افشین 

10 ساله بود که گيتار دستش گرفت و شعر گفت و آهنگ ساخت. سال ۱۳۷۴ با خانواده‌اش به آلمان (شهر مانهايم) مهاجرت کرد و موسيقی را به شکل جدی‌تری ادامه داد. نتیجه اين شد که در سال ۱۳۷۸ با شرکت پارس ويديو قرارداد امضا کرد و آلبوم " بوی ناودون " به بازار اومد.

دومين آلبوم افشين، " ستاره " سال ۱۳۸۱ به‌وسيله شرکت ترانه بيرون آمد. اين اولين کاری بود که با K.O. يعنی همون تهيه کننده‌اش در آلمان، ساخت. آلبومی که بيشتر از همه صدا کرد، آلبوم " آس و پاس " افشين بود که يکسال پيش (۱۳۸۳) بيرون آمد و شهرت افشين رو جهانی کرد. آس و پاس " مخلوطی از موسيقی رقصی، هيپ هاپ و ريتم‌های ايرانی و رپ آلمانی بود؛که کاری تقریبا جذاب و متفاوت بود با اونچه که در بازار موسيقی ايرانی وجود داشت.

افشين در بيشتر پايتخت‌ها و شهرهای بزرگ دنيا برنامه اجرا کرده: ونکوور، تورنتو، و مونترال در کانادا، آتلانتا، واشنگتن و لس آنجلس در آمريکا، در بريتانيا شهرهای لندن، منچستر، برمينگام و ليدز، در کوپنهاک دانمارک. استکهلم، مالمو، و گوتنبرگ (يوتی بری) سوئد، در پايتخت بلژيک، بروکسل و وين در اتريش و البته آلمان . 


 

آلبوم ها:

 Aso pas  

  Booyeh baroon 

 Khab 

 Mach  

 Setareh 

Song for x  

 

 

 

برچسب‌ها: دانلود فول آلبوم افشین, دانلود آلبوم آس و پاس افشین, دانلود آلبوم ماچ از افشین, دانلود آلبوم ستاره از افشین, دانلود آلبوم خواب افشین, دانلود آلبوم بوی بارون افشین, دانلود آلبوم ستاره افشین, دانلود آلبوم song for x از افشین, ,